| gemeni6226 a întrebat:

De ce nu le place oamenilor de Fuego? Eu acus 2 ani am fost la o nunta unde a cantat, el ne-a lasat mai multe carti postale cu poza lui. Am vrut sa fac cadou la oameni cartile postale cu poza lui si toti m-au refuzat.Nu le trebuia Fuego.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că în mediul online şi pe la emisiunile de divertisment s-a tot făcut haz de el iar unii dintre oameni, în special tinerii adolescenţi, au început să perceapă ca pe un lucru ruşinos să asculţi sau să-ţi placă Fuego.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuego e un artist bun, după părerea mea... însă nu e pentru toți.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Are cintece frumoase pentru inima dar se vede ca pe undeva aceasta generatie este impartita pe doua mari grupe:manelisti si rockeri ori Fuego nu intra in nici o categorie la moda printre oameni acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la piesa "Împodobeste mama bradul" era foarte apreciat, acum e doar un mascarici muzical.

Printr-un singur meme poti dezonora foarte rapid imaginea unui artist
Exista intotdeauna cateva reclame care raman in memorie, fie ca sunt extraordinare sau doar enervante, fie ca le-ai vazut o singura data sau de mai multe ori.

Aici piesa mea favorita:https://youtu.be/CzS7sjMknBM
10 000 de view-uri piesa asta? Sa înteleg ca daca erau femei, droguri, bani si prostii ar fi fost mai multe.

| MaryMaria333 a răspuns:

Ehh pe aia ii preocupa alt ceva nu mai muzica de moda veche. Manele si hip-hapuri la greu.