| TotalDamage a întrebat:

De ce nu ma pot loga pe Yahoo! Messenger, adica pe mai pot sa intru nu e ca nu stiu parola sau am gresit ceva, dar nici cu alte conturi nu ma pot loga. Imi apare fereastra aia care iti apare de obicei cand icerci sa te loghezi da nu esti conectat la internet.

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Pentru ca sunt foarte multi care se plang, e logic ca e de la retea atata timp cat oamenii isi reinstaleaza si windows si tot nu merge.mai conteaza de unde stiu?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Sunt probleme ale retelei YAhoo.Sunt multi carora nu le merge.

| TotalDamage explică (pentru UbexFlo):

De unde stii?

| UbexFlo a răspuns (pentru TotalDamage):

Pentru ca sunt foarte multi care se plang, e logic ca e de la retea atata timp cat oamenii isi reinstaleaza si windows si tot nu merge.mai conteaza de unde stiu?

| tinaHd a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.descarca alt yahoo:*:*