| Geox_5004 a întrebat:

De ce nu mai pot sa scriu raspunsuri pe TPU, cand scriu un raspuns imi spunetongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. si cand apas si imi spune ca a trimis emailul de confirmare, si cand intru la email nu-mi apare nimic, de ce? voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Dabig grin
Deci dai click pe retrimite.Si o sa iti zica ca la trimis. Iar tu intri la Yahoo Si cauti la "Spam" si daca gasesti e bine daca nu atunci intri la "MESSAJE"
E foarte simpluhappy
Papabig grin
Funda?