| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai răspunde nimeni la întrebările de pe aici?

17 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Din cauza scolilor, facultatilor, serviciului etc.
Oricum multumestete cu aceste raspunsuri...se putea mult mai rau. straight face

| elena a răspuns:

Uite iti raspund eu: Andrei Gheorghe a ajuns somer, a fost dat afara de la Finante, dar el zice ca si-a dat demisia. Va realiza iar emisiunea Rataciti in Panam(e)a?

| Dan a răspuns:

Sistemul de viata face pe om sa nu iti mai raspunda.

| OanaG a răspuns:

Din cauza timpulu, nu oricine sta zi si noapte pe site sa raspunda avem de invatat happy

| oz a răspuns:

Pai dupa ce caut o intrebare o jumatate de ora(demna de un raspuns) constat ca ma dor ochii, si sunt prea "suparat" pe prostia unora ca sa pot da un raspuns bun.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca din cauza ca ai insistat cu intrebari pentru a trisa la jocuri online. Si mai sunt si cei care ar vrea sa dea o fundita pentru cine le face tema de la scoala. Daca ar fi asa, atunci TPU n-ar mai fi de ajutor ci din contra.

| Dominicc a răspuns:

Nici mie nu prea.sad

| asdgfhresry a răspuns:

Eu nu prea am raspuns in ultimul timp doarece, spre exemplu, saptamana trecuta in 3 zile am dat 7 teste. Am mai intat pe aici, dar multi nu pun intrebari la care se poate raspunde. Dar oricum, acum e weekend deci mai raspundhappy

| Frogie a răspuns:

Daca pui intrebari interesante, nu tot felul de prostii, ai sa vezi ca iti vor raspunde multi! happy

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Pune întrebarea.

| mcrenma a răspuns:

Mai sunt cativa care raspund. Poate lumea e ocupata. Cine stie thinking

| adapurple a răspuns:

Poate nimeni nu vrea sa iti raspunda la intrebari, fara suparare, dar daca vrei pot sa iti mai raspund eu

| adapurple a răspuns:

Doar sa iti faci un cont

| l0rre a răspuns:

Probabil scoala e de vina.Cand e scoala, intri mai rar pe net.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

1. Fa-ti cont, numai fi Anonim.
2.Raspunde si tu la intrebari.
3. Pune intrebari... iti raspund eu daca ma pricepwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti faci cont, vor raspunde putin mai multi, iar intrebarile si raspunsurile tale vor fi postate mult mai repedewinking. Pai lumea este si destul de ocupata, mai ales ca se apropie 1 martie si, de cand cu modificarile de pe site, sunt mai putin activi, dar cred ca incet, va fi ca inaintewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sunt foarte multi copii de 11 si 12 ani pe aici si de aia...straight face