| LuciaCristina1996 a întrebat:

De ce nu merge Facebook? Cand intru scrie: Cont temporar indisponibil Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asta iti spune ->>> "Contul dvs. este temporar indisponibil din cauza unor lucrari de întretinere a site-ului. Acesta ar trebui sa fie disponibil din nou în câteva ore. Ne cerem scuze pentru neplacerile create"

Incearca mai tarziu, este o problema de la facebook.
Bafta!

| LuciaCristina1996 explică (pentru neluL):

Multumesc!

| neluL a răspuns (pentru LuciaCristina1996):

Cu placere! bye, bye wave

3 răspunsuri:
| Andrei_Popa_1992 a răspuns:

Nici la mine nu merge imi apare o pagina cu niste rahaturi