| casianBaro a întrebat:

De ce nu merge minimaxul si imi scrie telekom info?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Cand eram mica, tin minte ca Minimax se oprea la ora 20:00 si ii dadea drumul din nou dimineata pe la 06 parca.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Mergi la telekom cu o pancarda si protesteaza pana se plictisesc toti si iti dau canalu' inapoi

da' pana cand?!? big grin

| Sophieka a răspuns:

Iti poti vedea desenele si pe Youtube sau pe google daca le scrii.

| casianBaro explică:

Oare se schimba

| Sophieka a răspuns (pentru casianBaro):

Nu se schimba...Asa au programul de zeci de ani de zile.

Programul se opreste la ora 20:00 seara pentru a pregatii copii de odihna, ca sa nu le distraga atentia si sa ii tina treazi.

Dar tu iti poti cauta desenele si pe Youtube sau pe google cum spuneam, ca trebuie sa le gasesti. Le-ai cautat?