| RazvanAndrei49165 a întrebat:

De ce nu pot pune la poveste pe Instagram o poza care nu este facuta in ultimile 24 ore si daca pun una care e facut in ultimele 24 ore se pune cu zoom?

3 răspunsuri:
| Borsecuț a răspuns:

Se pune cu zoom pentru ca poza trebuie sa aiba exact forma telefonului tau. De aceea, daca pui una patrata, de exemplu, se va face dreptunghiulara.
Legat de prima intrebare habar n-am, si eu m-am intrebat asta. Probabil pentru ca povestea este afisata timp de 24 h, si pozele trebuie sa fie din ultimele 24 h. Cred. Nu stiu laughing)

| RazvanAndrei49165 explică (pentru Borsecuț):

Înainte puteam pune orice poza la poveste, chiar daca era si de o luna. De vreo saptamana merge sa pun doar pozele din ultimele 24h

| Borsecuț a răspuns (pentru RazvanAndrei49165):

Nu stiu, mie inca de la inceput mi-a aparut cu pozele din ultimele 24 h