| Andrei200202 a întrebat:

De ce nu pot sa dau funda la întrebările puse de mine, de ce nu pot accesa profilurile celor care dau răspunsuri si de ce nu pot accesa linkurile oferite in răspunsuri?
Doar eu pățesc asta, o fi vreun bug sau s-o fi supărat un moderator pe mine?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este garantat. Treci pe modul,, versiune site desktop'' atunci cand vrei sa efectuezi anumite actiuni.

10 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Verificam si noi si vom remedia problemele sesizate.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

| TPU.ro a răspuns:

Hei!

Am revenit! Am remediat problema! Daca te lovesti si de alte situatii, scrie-mi.

Cristina, TPU.ro

| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca esti pe telefon.

| Andrei200202 explică (pentru Celcestietot):

Păi inainte tot pe telefon eram și mergea

| Celcestietot a răspuns (pentru Andrei200202):

Si eu la fel. Se pare ca am rezolvat enigma Otiliei.

| Andrei200202 explică (pentru Celcestietot):

Deci e vreun bug?

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei200202):

Mergea sa-ti dai funda la intrebarile puse de tine? Nu cred.

| Andrei200202 explică (pentru darrio2007):

Nu era vorba sa mi dau singur.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei200202):

„De ce nu pot sa dau funda la întrebările puse de mine,"
Tu ai scris asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei200202):

Este garantat. Treci pe modul,, versiune site desktop'' atunci cand vrei sa efectuezi anumite actiuni.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Si eu pățesc la fel. Dar eu stiu ca am un hacker care mi-a clonat telefonul, si mi- l blochează ca sa nu pot da fac nimic. E nebun sârmanul!