| Dita_Madalina_1988 a întrebat:

De ce nu pot sa sun in Germania daca am minute internationale si persoana respectiva are numar de Romania si are si romingul activat?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca este conectata la un internet de la un bar, terasa, restaurant sau de acasa va puteti conversa pe whatsapp este mai bine spus gratuit si nu trebuie sa platiti nici unul.

| RAY a răspuns:

Pentru ca daca tu suni un nr de Romania in Germania respectiva persoana va fi taxata find in romanig, sa cumpere lebara si o vei putea suna cat doresti tu e mult mai ieftin asa