| alisaaa a întrebat:

De ce nu pot sa trimit mesaj TPU?:-| pana acum puteam, iar acum imi cere sa confirm adresa de email, pe care am confirmat-o cand am facut contul

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Trebuie sa te loghezi in fiecare zi cind intri pe site si bifezi casuta tine ma logat toata ziua ok sper ca ti am fost de folos

| alisaaa explică:

Pai eu totimpul ma loghez cand intru pe site, si chiar totimpul bifez tine-ma logattoata ziua:p, infine, se pare ca problema s-a rezolvat de la sine, nu mai imi da nici o eroare, iar mesajele respective chiar s-au trimis chiar daca mi-a dat eroarea cu confirmatul