| HypnoticPoison a întrebat:

De ce nu pot vedea la mess conversatiile vechi (Conversation History ). Mi-am reinstalat windows-ul si acum am incercat mai multe variante de mess dar la nici una nu am putut accesa conversatiile.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai daca ai reinstalat windows-ul, obligat ti se sterg conversatiile, acum tu trebuie sa iti bifezi acea casuta sa iti ramana memorate conversatiile.
O zi buna!

| HypnoticPoison explică:

Am sters mess-ul dar normal ca mi-am instalat altul...la acesta nou nu pot vedea

| Selena76 a răspuns:

Pai daca ai sters si mess`ul normal ca nu le mai poti vedea big grin