| emilia21 a întrebat:

De ce nu pot vedea raspunsurile la intrebarea mea, am pus o intrebare normala, si am vazut ca sus imi arata ca am primit 3 raspunsuri iar cand deschis vad doar unul, din ce cauza? ma ajuta cineva, nu am scris nimic gresit sau jignitor!

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Asa se intampla, ti le va arata dar peste ceva timp, asa patesc si eu happy

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Asa patesc si eu, ti le arata dupa ceva timp. Bafta!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! raspunsurile o sa ti l-e arate dupa un timp
pa pa :p

| emilia21 explică:

Mi-au aparut raspunsurile, dar totusi de ce dureaza atat, pana mi se afiseaza raspunsurile, multumesc!