| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce nu poti sa fugi in vis?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca esti in pat.

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Atunci zboara!
Eu in vis pot sa si zbor.
PS! Eu zic sa il confrunti pe ala care te alearga!rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de situație.
In unele situații, nu poți fugi pentru ca creierul tău nu e capabil sa simuleze alte "cadre" în afara de cel pe care îl ai în momentul respectiv.
In alte situații pur și simplu visul nu e despre fugit. Dacă o visezi pe Gretta și vrei sa fugi, nu tine, ca visul vrea sa te facă sa auzi câteva perle de-ale ei, ăsta e scopul.

| oglindasultanului a răspuns:

Vorbesti cu mine sau ai si tu cosmarurile astea? Inseamna retinere, ca nu vei avansa, cam asa ceva.

| mastadont a răspuns:

Cum să nu poți? E perfect posibil să fugi în vis. Eu reușesc să am vise lucide frecvent și nu doar că fug dar pot și să zbor dacă vreau.

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

Pentru ca esti in pat si visezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fug la greu in toate visele mele. Obosesc inainte sa ma trezesc rolling on the floor

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Eu unul și zbor si ma bat cu oricine in vis ))))

Eu am mers in vis

| rapandula a răspuns:

Nici eu nu pot laughing
Incearca sa fugi cu spatele, asa reusesc. Nu ma intreba cum.