| Dana2103 a întrebat:

De ce nu sunt castrati prin vasectomie si legarea trompelor toti barbatii si toate femeile care abandoneaza copii cu buna stiinta?
Ei de ce mai au dreptul sa se reproduca daca incalca drepturile omenesti ale propriilor copii?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O singura persoana mai avea idei din astea asupra corpului uman... il chema Hitler

| Dana2103 explică (pentru suntserios):

Uite ca sunt mai multi ca Hitler pe pamant, dar scopul nu este sa distrug populatia asemeni lui. Nu sunt genoucigasa

| Drimmero a răspuns:

De catre cine sa fie mutilati? Exista o karma iar roata se va intoarce mereu atunci cand faci rau, chiar daca nu e instantanee, ti-o trage cand ti-e lumea mai draga.

| Dana2103 explică (pentru Drimmero):

Asta nu e o mutilare, e operatie. Nu devin impotenti sexual, doar nu mai fac copii

| Drimmero a răspuns (pentru Dana2103):

Pui stop unei functii naturale pe care o are organismul, opresti cursul unui proces, deci cam e mutilare.

| Dana2103 explică (pentru Drimmero):

Nu ii afecteaza hormonal. Nu afecteaza capacitatea de a avea org.asm. Ciclul menstrual nu este afectat. " mutilare" ar fi daca ar "opera" un macelar, nu un chirurg

| Celcestietot a răspuns:

Cel mai corect este (daca tot ai adus vorba) sa fie procedat astfel tuturor celor imorali si asa nu se mai produce niciun rau.

| Dana2103 explică (pentru Celcestietot):

Tuturor celor imorali? Adica la cine te referi?

| Celcestietot a răspuns (pentru Dana2103):

Hoti, violatori, cei care isi bat joc de altii s.am.d.

| Meme10Memu a răspuns:

Pentru ca acest sistem e condus de Satan.
2 Corinteni 4:4