| Kimball a întrebat:

De ce o fată sta impreuna cu unul care o bate si se cearta toata ziua?

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poate se gândeste că bătăile alea sunt spre binele ei, o ajută să se îndrepte. happy

| Andreeush a răspuns:

Pentru că e retardată, altfel nu îmi explic.
Cum poate sta o fată cu unul care îi vorbește urât și o bate? Nu e normală o astfel de situație.

| Emma30555 a răspuns:

Lipsa de sine scazuta, probleme emotionale si altele

| oglindasultanului a răspuns:

Trece prin astea ca nu vrea ea sa fie cu el, si nu poate sa-si scape viata de el.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu știu, jur. Și pentru mine e un mister ăsta. Unele pentru bani, altele. idk.

Recent mi-a povestit o colegă că o cunoștință de-a ei stă cu un tip, care nu are niciun job și toată ziua bea pe banii ei. Practic, ea îl întreține. Și pe lângă asta, vorbește foarte urât cu ea și o bate.

I have no *** idea, its so stupid lol

| Kimball explică (pentru DeathOfDreams):

La mine, problema mai grava e ca mie imi place de fata respectiva si ea sta cu unu care are scandal si o bate...

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Kimball):

Caz pierdut.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu gandeste.