| AMATTO a întrebat:

De ce o platformă mare cum este TPU nu are un sistem de verificare/blocare IP pentru cei care sunt sancționați?
Ștergerea sau blocarea conturilor e total ineficientă atâta timp cât se pot creea altele de pe aceeaș adresă IP.
(scuze că întrebarea e mai mult pentru deținătorii site-ului)

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

TPU nu poate bloca o adresă de internet, acel ip, deși iți poți face fără nr

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că acei useri, așa bolânzi cum sunt, aduc cel mai mult trafic laughing. Plus că există VPN.

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Exista si TOR

| Dismally a răspuns:

Asta nu ar fi greu de facut dar ar scadea numarul utilizatorilor si nu se vrea acest lucru...

Răspuns utilizator avertizat