| anonim_4396 a întrebat:

De ce oamenii care asculta Inna, David Deejay si alti asemenea "artisti", nu vor sa accepte faptul ca sunt cocalari?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cocalari fiind cine, ascultătorii sau interpreții?
Gusturile nu se discută.
Pa, pa.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Daca tie nu-ti place ceva nu inseamna ca e de cocalar straight face
si "legiuitoarea" are dreptate, gusturile nu se discuta.

| gr3atlif3 a răspuns:

Inna nu poate fi cocalar ca ii fata. pitipoanca ar putea fi, dar nu iiwinking. gelozia asta la romani ii MAREEElaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It dau dreptate baiete am 30 ani si nu imi mai place nici un fel de muzica din zilele astea!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei au impresia ca daca se iau de tine ca esti rocker de exemplu (te fac emo sau satanist) cred ca ei sunt smecheri si amuzanti, dar daca le zici ca ei sunt cocalari se mira ca de ce...