| anonim_4396 a întrebat:

De ce oare cred că voi muri singur că am dreptate nu mă iau după nimeni când spun că undeva există cineva. Sinucidere am.Nu mă simt iubit și nu voi fi.De ce?

7 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Poate treci printr o perioada mai proasta, nu trebuie sa gândești așa. Înconjoară te de persoanele dragi si nu Vei mai gândi negativ happy

| Drimmero a răspuns (pentru ℓαυяα):

E boala secolului depresia asta autoimpusa, nu boala in sine e periculoasa, ci gandurile de a te minti ca ai asa ceva. Priveste doar ce pretexte au majoritatea ' nu ma simt iubit, nu am iphone, am luat nota mica' si alte d-astea.

| Venom23 a răspuns (pentru Drimmero):

Cum adică? Ce vrei să spui că faptul că te minți print propriile tale gânduri pot fii periculoase

| Drimmero a răspuns (pentru Venom23):

Va plangeti din lucruri absolut ridicole cand problemele cu adevarat reale nici nu au venit.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Https://www.youtube.com/watch?v=z3vHrvtZorA

asa e, man, ai dreptate

| Andreeush a răspuns:

Ce ai tu se numește depresie.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Nici eu nu ma simt. Nu-mi pasa, de ce sa ma sinucid? Eu unul am chestii destul de importante de facut (importante pentru mine), nu traiesc degeaba. Gaseste-ti o ocupatie.

De ce nu vei fi? Pentru ca oamenii sunt de rahat, simplu.