| anonim_4396 a întrebat:

De ce Paint 3D nu a fost niciodata popular? Ca ofera exact aceleasi functii ca Paint, ba chiar mai multe.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pentru ca Paint a fost unul dintre cele mai proaste programe de genul acesta iar Paint 3D e la fel de stupid. Pentru copii probabil ca merge, dar daca ai de facut ceva serios, nu poti folosi asemenea mizerii.

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Cum sa fie prost? E incredibil de iubit si de popular paint, dar ma refeream la faptul ca Microsoft voia sa fuzioneze paint cu paint 3d si inca e foarte putin/deloc popular paint 3d. Evident ca iti trebuie programe speciale daca vrei sa editezi calumea pozele sau in stil profesionist.

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am auzit pe nimeni sa foloseasca Paint big grin Nu stiu ce ai putea face cu el...