| Awwwww a întrebat:

De ce pe Minimax nu mai da desene precum Simsala Grimm, Zambetul lui Sharon, Familia Traznita (pe care le dadea odata; erau forte frumoase ) acuma da numai desene naspa, de copii foarte mici.

Răspuns Câştigător
| MisteriousGirl97 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Imi placeau foarte mult desenele acelea. Probabil ca genul acesta de desene au fost cerute, nu stiu.

4 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Nu prea stiu de ce...De la 31 Martie adica luna asta se va inchide.

| Awwwww explică (pentru CoL00SaL):

Cum adica se inchide?

| Awwwww explică (pentru CoL00SaL):

Dar aici spune de Animax nu de Minimax; si oricum zicea ca se inchide pe 31 ianuarie 2014.