| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

De ce pe TPU la punctaj imi arata ca am 13 raspunsuri castigatoare ceea ce inseamna 1300 puncte iar pe pagina imi arata numai 12 raspunsuri? Pentru ca si la puncte acumulate in ultimele 7 zile s-au pus cele 1000 sau cat de puncte dar la raspunsuri castigatoare arata numai 12?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre intrebarile unde ti-a fost declarat raspunsul castigator a fost stearsa de catre autor si, odata cu ea, s-a sters si fundita de la profil.In schimb, punctele castigate pentru raspunsul respectiv raman, iar la puctaj va fi vizibil numarul total de raspunsuri castigatoare(in timp ce la profil vor fi vizibile doar cele date in cadrul unei intrebari care mai este vizibila pe site).