| anonim_4396 a întrebat:

De ce pornesc unii pe aici discuții pe care nu sunt în stare sa le poarte? Doar să arunce cu niște rahat pe aici și pe acolo? Atât de mare să fie plictiseala?

Voi aveți timp să vă plictisiți?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ma plictisesc pe acest site. Si tu ai inceput o discutie.

| mentholinks a răspuns:

Toate intrebarile care incep cu de ce sunt puse din plictiseala.

| FreddieM a răspuns:

Pai nu prea am timp. Arunc cate un ochi pe TPU in fuga.
Ce ai publicat tu aici e o discutie sau ai scris din plictiseala?
Pace

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Acum chiar mă plictisesc. Sunt oameni care scriu romane întregi pe aici și dacă îi contrazici te înjură, îți dau 100 de voturi negative și te blochează.

| Alexuţ02 a răspuns:

Si eu m-am intrebat asta uneori thinking

| Jus7t a răspuns:

Pentru că ei cred că pot să le poarte.
Nu cred că e plictiseală, cred că e altceva.
Înțeleg greșit niște lucruri iar din cauza asta apar și niște sentimente greșite în ei iar apoi doar și le exprimă pe aici.
Nu mă plictisesc.

| Anonim9027 a răspuns:

Da, uite, Mosotti e unul dintre acestia. big grin
Nu arunca neaparat cu rahat la modul de a ataca pasiv-agresiv pe cineva, ci pur si simplu propriile lui trairi si etalari de intelepciune sunt de rahat. big grin
Asta se considera ca am aruncat eu cu rahat acum?

Si cred ca mai e un user care ti-a dat ignore recent...iar ceea ce faci tu se numeste "dog whistling"winking Pwp!