| anonim_4396 a întrebat:

De ce pozele morților, după un timp se fac cu scântei? Poate cineva mă înțelege despre ce vorbesc.

Ar putea fi într-un loc de chin?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce pozele morților, după un timp se fac cu scântei? Poate cineva mă înțelege despre ce vorbesc.
Spiritele lor acționează asupra pozelor.
Ar putea fi într-un loc de chin?
Nu, ele sunt în zona pozei.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Ce?! Faci mișto? happy

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, în nici un caz!
Am văzut cu ochii mei poze care scânteiau, nici nu știam atunci că sunt decedați dar mi s-a spus.
Se pare că fenomenul este mai frecvent la cei ce au fost uciși prin violență.
De exemplu, nu pot să dau numele, dar am văzut scântei ieșind din poza cuiva, care apoi a fost omorât în revoluția din 89.
Am fost o data acasă la cineva necunoscut de mine. O poză pe peretele camerei scânteia, Am întrebat. Mi s-a spus că persoana a fost omorâtă de autori necunoscuți.
Astfel, prin acele scânteieri ele transmiteau mesaje pentru cine era în stare să vadă, despre ele, așa că nu fac absolut deloc mișto.
Dacă dta ai auzit pe cineva sau ai trăit un asemenea eveniment, mă interesează.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Citisem, acum nu demult, cum că ei nu ar fi liniștiți unde se afla, sunt într-un loc de chin. Sper să nu fie așa... sad Eu am bunicii și tatăl morți... crying( Câteodată atât de mult îmi urăsc viața, încât dacă aș muri aș dori să fiu incinerat, să nu se mai știe nimic de mine.