| IoanaIonuca a întrebat:

De ce primesc pe Facebook notificare despre tot ce posteaza o prietena? Nu o am la close friends, niciodata nu am avut-o. Cum pot dezactiva toata chestia asta?

2 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Simplu. Te duci sus in coltul din stanga unde iti arata notificarile, cauti o notificare de la acea persoana si langa iti apare un x. Apesi pe x-ul acela si o sa iti apara opreste sau arat mai putin, asta depinde daca tie setat sa ii vezi notificarile normal sau "vezi mai intai". Daca iti apare cand apesi pe x sa arate mai putin atunci te duci pe profilul ei, dai click pe urmaresti si setezi pe "prestabilit", sau mai simplu apesi pe nu mai urmari

| h3llboy666 a răspuns:

Pardon in coltul din dreapta sunt notificarile