| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce privim viata printr-o lupa mortala?

22 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu înțeleg întrebarea.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Mi-ai făcut ziua mai bună. Mulțumesc.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Tocmai am luat o doză de bere.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

E relativ. În alte părți e zi. Nu contează că e zi sau noapte, contează să te bucuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

De ce in ultimul timp ai pus numai intrebari legate de moarte?

| UzOm a răspuns (pentru Mayhem666):

Probabil îi ceva filosof ce stă ascuns toată ziua în casă, uitându-se pe toate site-urile posibile și imposibile cu scopul de a găsi adevărul.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cum a spus anelise1016, planuiesti sa te sinucizi?

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Pentru ca m-am contrazis eu cu el pe tema asta la niste întrebări si probabil il preocupa subiectul mai mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Deci tu esti de vina laughing

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru UzOm):

Hahahahah

Răspuns utilizator avertizat
| oprescudorin11 a răspuns:

Vreau doar sa rectifici! Scoate acel 'T' penibil! Din calea lupei! Te rog in genunchi! Dar cand ma voi scula te scutesc de acel CAP pe care se pare ca nu-l porti cu DEMNITATE!
Vedem noi, ca romanu', ne descurcam!

| oprescudorin11 a răspuns:

Bai Tampila! Ascultama o CLIPA!:
L a orice colt al strazii te pandesc o gramada de p.de.
Abia asteapta sa ti-o traga! Natural! Vrei baieti! Aici vorbeste cu altii!
Deja am bagat DIICOT-ul pe voi!
Daca nu iti mai functioneaza vreun organ, ma ofer (provizoriu ) sa ti-l suplinesc, numai sa te simti bine!
Caci fara dragoste, nimic nu e!
Asa se zice, bantuitor!

| untu a răspuns:

Vorbesti prostii! De ce vorbesti asa de moarte? Nu este de gluma cu asa ceva! Trebuia sa fii o persoana buna, extrem de optimista si cu gandire pozitiva privitoare la viata!