| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce putem vedea in trecut, dar nu si in viitor?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum ai putea vedea ceva ce nu s-a intamplat? E si logic, nu?

| sierra1 a răspuns:

Asta te lămurește

https://carturesti.ro/......lui-142171

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fizica.

Răspuns utilizator avertizat
| DonEduardo a răspuns:

Poftim?

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Amintiri, fizica.

| DonEduardo a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cum?

Răspuns utilizator avertizat
| halogen001 a răspuns:

Variabilele care trebuie luate in calcul sunt foarte multe si in mare parte necunoscute si atunci e aproape imposibil de vazut cu o probabilitate mare care va fi viitorul. Si in trecut e greu de vazut daca evenimentele petrecute nu lasa urme suficiente pentru a putea fi cunoscute.

| Apokales a răspuns:

Poti vedea in viitor, se numeste aniticipare. Trebuie sa fii suficient de inteligent ca sa o poti face cu precizie. Sau sa fii liliac:

https://www.digi24.ro/......iu-1395788

| ShaOfHatred a răspuns:

Păi se încheie free trialul. Acum trebuie să plătești ca să vezi în viitor.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca nu "vezi" ci gandesti, iar minciunile te tin deconectat de la adevarata forma a realitatii.