| PringAloe a întrebat:

De ce Romania mai este numita si groapa de gunoi e Europei?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu e?
Unde ajung masinile sh ale nemtilor?
Unde ajung gunoaiele la propriu?
Unde ajunge haine sh ale occidentalilor?
Unde crezi ca vor ajunge diesel urile cand vor fi interzise complet in vest?

| mentholinks a răspuns:

Pai multi inca isi fac nevoile in fundul curtii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că de asta:-> https://www.youtube.com/watch?v=Ww_3b8J9en4

| BlackPixel a răspuns:

Salutare!
Numele "Groapa de gunoi a Europei" nu este un nume sau un titlu oficial!
Cu toate acestea, avem onoarea sa avem aceasta porecla deoarece din anul 2013, nenumarate tari din Europa au inceput sa exporte gunoi in Romania, facand contrace de export pentru 50-100 de ani pentru un pret foarte mic. Romania a fost de acord.

| PringAloe explică (pentru BlackPixel):

Pai noi deja stam prost la capitolul reciclare de ne luam sute de amenzi pentru ca nu atingem procentul de reciclare cum este impus in toata Europa, mai importam si gunoiul e clar.