| anonim_4396 a întrebat:

De ce romanii fac mereu glume proaste si jignesc? In special baietii.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De prosti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce crezi ca adolescentii din alte tari nu fac?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu toți românii, nu toți băieții.
Glumele proaste se fac pentru relaxare.

| Paul754880338 a răspuns:

Si africanii fac, dar nu le auzim si nu le-am intelege oricum :-))probabil. Nu cred ca putem generaliza.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Nu sunt unici romanii. ‘)) Asa sunt toți. ‘))

| ThyDoom a răspuns:

Nu doar românii fac asta. Cred că fiecare țară are problema asta în ziua de azi. Cred că pur și simplu caută să impresioneze, să se dea mai deștepți (chiar dacă fac opusul), mai cool (să folosesc un limbaj mai modern). Asta e. Nu prea ai ce face. Că dacă te apuci și începi să explici o să sară toți pe tine. Mai bine ignori pur și simplu astfel de persoane.