| anonim_4396 a întrebat:

De ce se ajunge in situatia asta?

https://www.tpu.ro/......a-scarbei/

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Din prostia lui mgtow se ajunge acolo, ca atata ura are ca si pe mine m-a ignorat ca spun adevaruri, ce vina au femeile ca nu arata el bine sau nu stie sa se comporte? Nu e nimeni obligat sa stea cu el cu forta, nu atrage aia este. Le doare in fund pe femei ca vrea el sa trasmita rautate, tot impotriva lui se intoarce. Nu are cum sa faca ce a zis pentru simplu motiv ca va fi ignorat de toata lumea, si va fi penibil. Oamenii sunt atinsi de comportamentul unui om care conteaza pentru ei!

Iar daca va face asta de fata cu cine nu trebuie, poate mananca si bataie, sau vreuna ii zice iubitului care nu e de fata in acele momente, ca asta cine stie ce face, asa ca mai bine sa stea flex ca aia este. Nu ca ii pasa aleia, dar ca sa-si bata joc de el. Mananca omor cum a mai mancat unul de a ramas cu traume, tot asa era rau cu femeile tot ca nu il placeau, dar ala avea si comportament f nasol, l-au batut bine de tot. Avea gandire "ah ce le-as sparge dintii la astea...".
Dar oricum ar fi, nu are succes cu asta. Mai bine isi accepta linistit soarta si aia este. Ce ar fi ca cele patru femei pe care nu le-am placut sa fie rele cu mine? Pai nici nu le-as baga in seama! Insa ele au inteles si aia este.
Ce ar fi daca eu m-as razbuna pe femeile care nu m-au placut? As da dovada de prostie.
Intai m-am luat pe mine, ia sa vedem de ce, comportament, caracter, ceva in cap am? Am, ce n-am? Fizic. Aia este, ghinion, nu e nimeni vinovat.
Daca nu stiu sa ma port, ma corectez, vad ce gresesc, tocmai ca schimb situatia! Deci depinde de caz.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca un om de genul al trebui să se potolească, sa stea o perioadă singur si sa isi vada de viata si planurile lui iar atunci cand va apărea persoana potrivita va intelege ce trebuie sa faca.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Nu va aparea nici o persoana potrivita cu asa un caracter pe care-l are mgtow, zic asta citind ce a scris acolo, plesneste de rautate si asa va face cu orice alta ocazie si din alte motive, si nu stiu de ce cred ca, comportamentu, il face sa nu aiba, nu fizicul, l-au simtit alea ca nu e okey cumva.

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

Am zis asa ca si ideile ca nu am de unde sa cunoasca omul atat de bine incat sa stiu daca va avea vreo femeie în viața lui.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Pai eu mi-am cat dat seama, altfel avea pana acum, oamenii in ordine fizic sau cum o fi, au incepand cu 14-15 ani, daca nu ai pana la 26 ani clar undeva e o problema, nici nu trebuie sa cunosti prea mult acel om.