| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce se duc unii la plaja de nudisti?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa se bronzeze sau sa prinda sex la ocazie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu se mai chinuie să o dezbrace în imaginație.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca sa se bronzeze ca oamenii.

| Celcestietot a răspuns:

Unii pentru filmări laughing, alții pentru sănătate...

| SilentRain a răspuns:

De deștepți ce sunt, e fascinant pentru eii sa își arate șuncă, scârbos yak

| cristimihailov a răspuns:

Nu poti explica culorile orbului.

Trebuie sa faci asta ca sa intelegi.

Restul sunt pareri proprii.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Fac tratament cu nămol. I-am văzut din tren când am fost la mare. Priveliștea pare a fi secventa din filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca vor sa se simta mai liberi. Acolo nu te judeca nimeni cum arati. Poate ca merg si multi perversi care vor sa vada ceva doamne. Tot soiul de oameni. Unii merg din curiozitate altii pentru distractie.

| eckblume a răspuns:

Pentru a experimenta noi senzatii. Sunt persoane fara inhibitii si vor sa aiba parte de cat mai multe experiente inedite. Asta cred eu, pot exista si alte motive.