| 愛日本 a întrebat:

De ce se fotografiaza oamenii dezbracati?
Cineva a spus :"orice fata (normala) are cel putin o poza asa.
Banuiesc ca nu sunt normala, sau fatathinking

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cineva ăla e un obsedat. Esti mică dacă ai ajuns sa crezi tot ce auzi.

| RAY a răspuns:

Pentru banii, recunoastere publica etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ți-a zis tâmpenia aia? Cumva avem 14 anișori? O să ai și poze din alea când o sa fii mai măricică și vei avea și un iubit, pana atunci, ține hainele pe tine în toate pozele că ești frumoasă și așa!

| 愛日本 explică (pentru anonim_4396):

Era pe Facebook o postare de genul"ai grija cui trimiti pozele tale" si era foarte multa lume care consider aceat lucru normal facut de toate fetele. Sincer eu nu m-as poza in aceasta ipostaza pentru niciun iubit, daca vrea sa imi vada corpul mi-l poate vedea f2f fara solicitarea unor tehnilogii, fie foto sau video.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 愛日本):

Mda. Mai vorbim peste ceva timp happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii pentru bani, altii pentru persoana iubita si altii ca sa dea material pentru santaj. thinking

Serios? Pe tine nu te-au exploatat pornografic parintii cand erai mic/a?

| HikariAi a răspuns:

Fiecare persoana face cum vrea si ce vrea. Nu e nimic anormal sau normal, doar gandiri diferite.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Pentru că le-a venit de nut

| Aika十六 a răspuns:

Oh, tocmai am aflat ceva nou despre mine. laughing
Pai na, la cum e lumea in ziua de azi nu mai e nimic socant.
Si ca sa raspund, pai ce sa faca si ei? Ei fac, cat ii duce si pe ei capul.