| alexandradlr a întrebat:

De ce se înmulțește numărul de accidente rutiere tâmpite pe zi ce trece și de ce se tot bat oamenii în trafic? Ce satisfacție aveți ca ii arătați la unul ca sunteți mai puternici sau ca turati motorul la semafor?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că aceia despre care zici, le place să-și arate bravura în trafic, să facă paradă cu bolidul lor de lux (sau nu) și de abilitățile lor "pe două roți".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza că mulți care nu știu nici să scrie sau sa citească au obținut acel permis prin cai mai puțin meritate.