| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce se plimba astia cu avioanele militare? E asa de cateva zile

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exercitii mai Goku.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Tot kakarott e cel mai bun :3

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns:

Se plictisesc

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu ia poruncit lui Vladimir Putin: "Putin a sosit vremea nu mai e timp Europa si lumea intreaga trebuie sa treaca prin foc si sabie prin suferinta si speranta prin durere si bucurie, da ordin armateleor tale sa dea navala peste Europa si zdorbeste tariile pe toate sub calcaiul tau supunele pe toate exact cum a facut Adolph Hitler. Si in cazul in care SUA intervine cere ajutor din partea Chinei, Coreei de Nord, Vietnamului, Indiei si Tariilor Arabe din Orientul Mijlociu. Lumea poate fi schimbata chiar si peste noapte de catre un singur om acela esti tu Vladimir Putin https://www.youtube.com/watch?v=EAlG8A_5iSU " În numele Tatălui, şi al Fiului, şi al Sfântului Duh. Amin.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu ii spune lui Vladimir Putin: "Putin ascultama tu esti cel ales de mine eu ma incred in tine eu imi fac dreptatea pe pamant prin tine, nu uita ca (marirea si slava sunt fum) https://www.youtube.com/watch?v=oC71JCuXnXA toti ceilalti in fata ta sunt doar niste insecte zdrobestei caci prin tine eu imi fac dreptatea pe pamant, Hitler m-a dezamagit dar tu esti altfel eu ma incred in tine si stiu ca si tu in mine faooo ACUM" Daca dai gresi voi cauta un altul fie acum in zilele noastre s-au in generatiile urmatoare mereu va fi unul suficient de puternic, inteligent, bine instruit si pregatit care sa implineasca voia mea (Cine e nedrept, să nedreptăţească înainte. Cine e spurcat, să se spurce încă. Cine este drept, să facă dreptate mai departe. Cine este sfânt, să se sfinţească încă. Iată, vin curând şi plata Mea este cu Mine, ca să dau fiecăruia, după cum este fapta lui. Eu sunt Alfa şi Omega, cel dintâi şi cel de pe urmă, începutul şi sfârşitul).

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu ii spune lui Vladimir Putin: "Putin ascultama acum esti mare si puternic esti nr. 1 in Europa si Asia tu esti tigrul din est iar Donald Trump e bufonul din vest americanii spun multe si fac marunte dar balanta puterii va fi in favoarea ta, nu uita tu esti cu mine iar eu sunt cu tine Acum și in pururea și în vecii vecilor. Amin. https://www.youtube.com/watch?v=LreG9d9217o

Eu sunt Alfa şi Omega inceput si farsit eu am puterea sa imi bat joc de toate poparele de toate semintiile pamantului caci eu i-am creat pe toti atat in trup cat si in duh asa cum te-am creat pe tine Vladimir Putin.

"Tine minte ce iti spun EU ma incred in tine TU te crezi in mine tu esti omul meu creatia mea sa nu cumva sa dai gresi Rusia, Kremlinul, Moscova, gazul si aurul Rusiei sunt toate ale tale tu esti stapan pe toate teritoriile de la Oceanul Pacific, Oceanul Inghetat, pana la stepele din Polonia si muntii din Scandinavia, Desertul Kazakastanului si pana la Alaska si Marea Neagra, Tu singur stapanitor". https://www.youtube.com/watch?v=_A4MmpJV94I

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu ii spune lui ThePrinceOfAllSaiyans: "Fiule, tu acum esti martor la o demonstratie aviatica ceea ce ai vazut pe cer sunt creatia mea facute de mine prin oameni, ca de aceea se spune ca (exista un Dumnezeu in fiecare din noi) si e cat se poate de real. Avioanele vor impanzi cerul dand drumul la o ploaie de foc si vor crea un sunet puternic de va bruia semnalul la telefoane, internet chiar si televizoarlele, tancuriile si vehiculele militare vor impanzi pamantul creand un cutremur de va ridica pietrele in aer 10-15 cm de pe ozitia lor initiala, focoaslele nucleare vor topi orasele ca pe niste cuti de cartone, navele de razboi de pe apa vor distruge tot ce misca atat in cer cat si pe apa iar submarinele vor crea explozii pe fundul marii astfel incat sa dezlantuie valuri de apa ce vor distruge tot ce e pe coasta, nimeni si nimic nu va mai fi in siguranta atat pe cer cat si pe apa si pe uscat. Iar pe final statia spatiala a Rusiei (Stația Spațială Mir) va transmite un semnal electromagnetic ce va bruia semnalul de pe ceilalti sateliti astfel incat inamicii sa nu mai primeasca informatii cu tot ce se intampla pe glob.
Trupele terestre vor veni din urma si vor invada pamanturiile in numar mare lund cu asalt casa dupa casa, familie dupa familie, suflet dupa suflet, nimeni dar absloult nimeni nu va scapa de dreptatea si judecata lui Dumnezeu."

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu ii spune lui ThePrinceOfAllSaiyans: "Imi voi face dreptate pe pamant in curand si nu uita de ce iti e frica de aia nu o sa scapi niciodata, frica e de la Diavol te domina, iti intuneca mintea, te consuma la fel ca ura".

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu ii spune lui ThePrinceOfAllSaiyans: "Lumea e tar+fa mea am dreptul sa fac ce vreau cu ea, chiar daca vam creat pe toti din iubire eu sunt bun si judecator deci nu uitati ca EU sunt singurul care va tine in viata pe toti, asta te include si pe tine Pricope Marius". Nu uita Dumnezeu nu doarme niciodata el are grija de toti si de toate.

| Darkmagic a răspuns:

E ziua Aviatiei in Ro, si probabil au loc niste festivitati pentru care s-au antrenat.

| Bobby77 a răspuns:

Probabil au instruire, exercitiu