| Andrei200202 a întrebat:

De ce se tund băieții 0 în perioada asta iar fetele își lasa breton?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete nu am vazut sa isi lase breton, dar stiu cativa baieti care s-au tuns la zero, ca sa isi regenereze parul, ca oricum stau in carantina si nu ii vede nimeni asa ca de ce nu. laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Parul nu se regenereaza asa, nu are nici o treaba, mitul e aiurea, dar asa le place lor. Regenerarea tine de radacina parului cum e, degeaba te razi tu deasupra, trebuie umblat la radacina, la irigarea cu sangele care aduce oxygen si altele.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le e frica ca intra virusu in podoaba capilara

| Drimmero a răspuns:

Sa se regenereze parul, sa nu iti mai stea in toate directiile. Am urmarit Youtube-ul pe subiectul asta sa invat sa ma tund, o singura miscare gresita sa fac si cel mai probabil il voi da pe tot jos de pe cap,, nu ca ar fi prima oara cand mi-am facut aparitia chel, doar ca mi-ar sta extrem de nasol, doar daca as pierde un pariu m-as mai tunde 0 (am mai patit).

| Mosotti a răspuns:

De prosti (mooooor de ras), dar nu se tund asa, putini o fac. Eu ma tund scurt la 1 cm dar nu la zero (ca as arata ca dracu), ca sa nu mai pieptam, sa ma spal mai repede pe cap, sa fie mai comod.

| Celcestietot a răspuns:

În mare parte, așa cred șmecherii celor 2 genuri, că sunt sexy și edgy, dacă poarta o asemenea frizură. Aceasta este propria mea observație. Mă înșel eu oare?

| Eugen80 a răspuns:

Eu nu am observat nici o regula. De obicei baietii se tund zero daca parintii le baga in cap ideea ca oricum nu ies nicaieri si isi "refac" radacinile, ceea ce e o prostie.

| Nume6 a răspuns:

Se copiază unii pe alţii, o să îi vezi in curând cu aceeași moacă(identitate) nu mai există propriul stil. Cică e cool să copiezi ce vezi la celălalt. Stai domne' cum te-a lăsat Dumnezeu.

| RoseWerthner a răspuns:

Leșin rolling on the floor pentru că veri si colegi s-au chelit inclusiv o colegă rolling on the floor iar la faza cu bretonul, eu, sora si prietenele ne-am gândit rolling on the floor
A fost bună asta! laughing

| Andrei200202 explică (pentru RoseWerthner):

Păi de ce faceti asta?