| SimplyBlue a întrebat:

De ce sunt atat de multi utilizatori care isi schimba numele pe site?

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Presupun ca unii sunt instabili, si putin...prostanaci. Daca ar avea aceasta posibilitate si in viata reala, si-ar schimba si numele din buletin de trei ori pe an.
Cel mai bizar de pe TPU este asta, care a intrebat despre Netflix:
https://www.tpu.ro/go-to-answer/18032296/
Un individ cu nume de forma "jocf04587...", care pune doar intrebari legate de IT, televiziune, softuri, Google... dupa ce primeste cateva raspunsuri isi sterge intrebarea, isi schimba si numele, pune alta intrebare, si tot asa.
Pentru mine e deranjant, pentru ca intru rar pe TPU, si trebuie sa-i memorez pe toti ciudatii astia, sa incerc sa imi dau seama cu cine am discutat cate o chestiune in urma cu o luna, doua, si acum are alt nume, si multi neuroni decedati. :D

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că au găsit un nickname mai drăguț, ori unul care-i definește mai bine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Foarte neserioși

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseala?

| SociopatuI a răspuns:

Neseriosi