| RevolutionX a întrebat:

De ce sunt cate unii atat de plini de ei cand merg pe strada cu una de mana?

Răspuns Câştigător
| IonuţR1995 a răspuns:

Mandria ca e a lor. Ei cred ca acea fata le apartine, si par sfidatori fata de celelalte persoane pentru ca, poate, n-au acelasi noroc. Depinde si de cat de frumoasa e fata. Daca arata foarte bine, iti dai seama. ce mai captura. :p

18 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Se simt validati. Nu ai de unde sa stii cate "iubire" e intre ei. Poate sa nu fie mai deloc.

| RAY a răspuns:

Femeia e un trofeu pentru un barbat, plus ca strangerea de mana simbolizeaza unire, iubire, lucruri care ne definesc sentimentele, apare o frustrare cand vezi ca alti sunt fericiti si tu nu

| RevolutionX explică (pentru RAY):

Nu sunt frustrat..doar intrebam așa. Strângerea de mana? laughing nu am nevoie

| RAY a răspuns (pentru RevolutionX):

Eu cateodata da, sinceritatea e ceva divin nu toata lumea e sincera

| LoveSleep a răspuns:

Sunt fericiți că mi-au ascultat sfaturile de pe TPU.

| LoveSleep a răspuns:

Nu sunt homofob. Îți pot și demonstra.
Poate facem un sex party cândva.
Noi doi, niște gay, niște lesbiene și un câine.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru LoveSleep):

Ale dracu filme xxx, nici laba sa facem nu stim si visam la sex party, ce te faci cumetre daca placi la un ''baiat de baiat'', vai poponeata ta!

| LoveSleep a răspuns:

Dacă ești cuminte, schimbăm câinele cu un căluț.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fericiti, de asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că e fain să ai gagică.

| TPUuser199 a răspuns:

Sunt fericiti. te ai gandit la asta? Este mandra de fata "lor" happy

| Sweet155 a răspuns:

Ca sunt impliniti si fericiti.

| dikaaa a răspuns:

Se dau mari ca ei au si tu nu, mi se intampla mai mereu, de obicei din partea fetelor necunoscute (toti cei cunoscuti nu fac asa)