| PsyhoChild a întrebat:

De ce sunt englezii aroganti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am intalnit oameni calumea, pe camion se mai fac smecheri unii dar restul intind mana daca ai nevoie de o vorba/indrumare.

| RAY a răspuns:

Nu generaliza, aroganti sunt peste tot, fiecare are concepti dobandite prin experiente sau educatie

| sierra1 a răspuns:

Poate în raport cu noi sau cu bulgarii sau polonezii... Față de francezi sau americani cred că au altă atitudine. Stii cum e: fost imperiu colonial

| RAY a răspuns (pentru sierra1):

Americani se cred binecuvantati de insati Dumnezeu

| sierra1 a răspuns (pentru RAY):

însuși

| RAY a răspuns (pentru sierra1):

Da,insuti Dumnezeu a fost la casa alba

| RAY a răspuns (pentru sierra1):

Clar duci lipsa de umor

| sierra1 a răspuns (pentru RAY):

Am și eu lipsurile mele

| SilentRain a răspuns:

De la prea mult ceai cu lapte

| siriusblack98 a răspuns:

E doar un stereotip.Si despre noi sunt o multime in occident, asta nu inseamna ca sunt si adevarate.

| oglindasultanului a răspuns:

De rasfatati, nu-s obligati sa accepte orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta?