| PsyhoChild a întrebat:

De ce sunt fetele de la oras proaste?
De multe ori am vazut fete care spun ca sunt "smechere" si asmd, dar cand le raspunzi iti spun vezi ca eu il cunosc pe "x" asa ca ai grija cu cine vorbesti.Sau alta replica des auzita este "Vezi ca tu nu stii cine sunt eu si cine esti tu".
De ce sunt fetele asa de proaste? Dupa parerea mea fetele sunt proaste din toate punctele de vedere.Desigur nu sunt toate fetele de la oras asa dar majoritatea(care lucreaza la buzunarul lui tati) sunt

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza ca au facut sex inainte de 18 ani au suferit anomalii mintale si schizofrenii, care au interferat negativ in conduita civica. Alea ajung carne de trafic sexual prin europa, Romania laughing iar fetele cuminti naiba stie unde se gasesc. Ajungi sa innebunesti daca le tot cauti parerea mea personala.

| Freya1 a răspuns:

Scuza-ma da cu ce tiganci sau copila de 13 ani vorbesti tu? Sau ce poti tu vb cu o fata incat ajunge sa te ameninte?
Ai dreptate nu toate fetele de la oras sunt proaste, sunt si la tara c.acalau,eu stiu mai bine de o gramada de hahaite ce se comporta ca in varf de munte intre oameni civilizati.
Tu ori esti de la tara si te-ai obisnuit cu fetele de acolo si nu sti sa vorbesti cu astea de la oras, ori alegi gresit persoanele cu care vorbesti.
Mai bine verifica intai la tine care este problema, ce vorbesti, cat te duce capul si cum te comporti si corecteaza si pe urma vezi cu cine alegi sa vb.

| Catrice a răspuns:

Ma omule mă acum m-ai jignit, acum te spun lui tati ca el e mare om în oraș, n-ai tu habar cat e de mare, e mai mare ca cel mai mare om de la tine din oraș! laughing
Ca pe el îl știe toată lumea ma și politia și primarul și oamenii pe strada ma ca toți îl saluta când îl vede ca nimeni nu e ca el asa mare ca e mai mare decât oricine din țară.
Pai cunosc și pe unii care or sa te găsească și o sa vezi tu ce pățești ca eu sunt cunoscuta peste tot în oraș nu ca alții ca eu am relații peste tot în oraș și în tara chiar ma ca nimeni nu știe asta dar eu pot sa găsesc pe oricine și sa ii arat cine sunt eu!
PIB cine ești tu sa te pui cu mine ma ca pe tine nu te știe nimeni ma da pe mine ma știe o lume întreagă ma și lasă că te găsesc eu și vezi tu ce-ți fac ma ca eu nu sunt proasta ca altele de le consideri asa. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Ori esti ironica ori esti o pustoaicã de 15 ani nebunã. Dar oricum ca nu te stie nimeni din Afara scaRii de bloc :

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleo, am 21 laughing
Lasă că te țin eu minte de acum. De Black Friday te trec pe lista neagra laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Mda acum aratã vârsta sa pari mai inteligentã.Iti tin pumnii in tot ce faci, oricum nu pari de treaba deloc.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm... vorbește invidia din tine.

| Justme1997 a răspuns:

Daca crezi ca fetele sunt proaste înseamnă ca n-ai vazut băieții. Unii sunt atat de reduși că scot din ei aberații ca "Dupa parerea mea fetele sunt proaste din toate punctele de vedere."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt proaste, sunt plictisite. Dacã nu esti genul interesant sa le gâdili la neuroni, esti vazut ca talpa piciorului.

| MadalinG99 a răspuns:

Sunt genul acela de dive, se cred superioare, nu vorbesc cu orice baiat. Pentru ele majoritatea sunt urati. (dar aia cu care umbla sunt drogati si betivi). Asta e noua generatie de fete alcoolice. Este greu sa gasesti o fata cuminte si la locul ei.

| Demetrov a răspuns:

Prietene, tu confunzi imaturitatea cu prostia. Din acest motiv nu poti pune capul pe perna tu? Vezi-ti de ograda ta, dupa uita-te in ograda altuia.

| AlMaDi a răspuns:

Vad ca esti foarte revoltat... presupun ca oameni sunt prosti datorita proastei cresteri, pe care au primit-o de la parinti.