| Henrypericolpublic a întrebat:

De ce sunt pe strada atât de multe persoane de toate vârstele care umbla cu gleznele goale chiar și pe vremea asta?
E cumva o moda?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca sa inclazit vremea zilele astea

| Catrice a răspuns:

Acum ai aflat ca asta e moda?!? rolling on the floor

| SilentRain a răspuns:

Da, e o modă cretină

| J0B0MAT a răspuns:

Se pare că da.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De mult.

https://www.tpu.ro/......e-inainte/

| Plato a răspuns:

O moda de foarte prost gust, ca majoritatea de altfel.

| Dandinelle a răspuns:

Da e o moda tampita sa arati ca o gaina infofolita, pantaloni capri sau putin mai lungi, glezne goale cu pantofi sport albi, haina XXXXL si parul intr-un coc zburlit, sa nu uitam de pata de culoare - masca de fond de ten, usor de dat jos cu spaclu si rujul rosu sau toz fluorescent ca sa te vada lumea si pe-ntuneric.

| Delilahhh a răspuns:

Cred că a fost la un moment dat.
Deja e expirată treaba asta. La băieți e horror. Și băieții pot fi fete de treabă.