| ShadowBlitzE a întrebat:

De ce sunt românii așa de Retardați?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cei drept nici nu au avut cum sa evolueze spre bine, ultimele generați au fost comuniste, acolo gândirea, competiția nu existau, plus religia primitiva ortodoxa,nu sunt retardati,sunt ignoranti,aroganti,mandri ca stiu totul dar habar nu au de nimic, paranoici dar creduli, si foarte negativisti, ma refer gandesc prea negativ, iar la tv mereu se baga frica in ei, si genetica conteaza, popoarele latine sunt inferioare celor germanice ma refer economic, romani nu au incredere intre ei se urasc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt retardati, sunt lipsiti de educatie, educatie de toate feluri

| Mosotti a răspuns:

Romanii multi din ei (NU toti) sunt retardati pentru ca noi am fost cam 800 ani sub turci, si a trebuit sa o sujem, sa plecam capu, sa fim parsivi ca sa nu ne f aia, deci sa fim niste ccurve penale proaste si prefacute, ca sa o suji, nu trebuie sa fi destept, trebuie doar sa fi carpa altuia.

N-am fost o natiune puternica, dominatoare care cerea automat inteligenta si seriozitate, pentru ca daca oamenii aia erau tampiti ca multi romani, n-ar mai fi fost o natiune puternica, deci automat natiunile puternica, nu-s pline de retardati.

De aia, de acolo vine neseriozitatea, parsivenia, minciuna, prostia.

| SilentRain a răspuns:

Și tu ești român...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prosti așa e, dar nici Rromii nu sunt mai buni, sunt foarte descurcăreți dar sunt niste gunoaie! Bine, nu toți, sunt și Rromi ok dar foarte rar. Lipsa educației asta e răspunsul

| ionur a răspuns:

Au multă ură răutate și invidie în ei.