| Gillian a întrebat:

De ce sunt românii atât de miloși?
Nu știu dacă ați vizionat, nici eu, dar ați văzut cine a câștigat Românii au talent? E cel mai bun exemplu. Eu chiar sunt revoltată, frate! laughing A câștigat un caz social. E evident că a câștigat pentru poveste. Păi asta e emisiune de talente sau ce naiba e?! Meritau alții să câștige...
Ziceți și voi ceva. happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ratingul conteaza, sa prezinti o poveste sa ai audienta, omul raspunde emotional cand i se poveste ceva, de asta degeaba a avut pe alti daca l-ai emotionat

| Drimmero a răspuns:

Nu ca ar fi prima oara cand un caz social castiga, numai mizerii la televizor, emisiuni regizate,, nici ca-mi bat capul cu ele.
Am cautat sa vad cine a castigat, iar fata a primit ajutorul meritat, dupa parerea mea, e greu sa traiesti fara membre, poate cu acest ajutor isi va putea pune proteze.

| Gillian explică (pentru Drimmero):

Nu cred că era atât de "neajutorată".
A fost și la Next Star din câte știu, dar acolo nu a fost atât de "apreciată".

| Drimmero a răspuns (pentru Gillian):

Eu nu urmaresc mizerii de emisiuni, de altfel nici nu ma omor cu televizorul.
O fata ca ea se naste la milioane,, e talentata in ciuda faptului ca e necajita!

| OldSoul a răspuns:

Meritau altii, dar ceilalti "altii" s-au cam limitat la un singur talent.
In timp ce ea, in ciuda handicapului a facut destul de multe, a cantat, a desenat, si asta chiar e de apreciat.
Acum ce e drept nu am urmarit emisiunea, nu prea am vazut mare diversitate la talente, cel putin nu in finala.
Ceilalti pana la urma sunt intregi, se pot descurca si singuri, in timp ce ea, nu prea poate face mai nimic fara ajutor.
Eu personal ma declar neutru, pana la urma banii aia au ajuns la cineva care are nevoie mai mare de ei.
Acum dupa mine, eu as fi facut altfel, toti care ajung in finala sa primeasca procentul din voturi in banii din premiu.
E destul de aiurea sa stai, sa pierzi atat timp, sa te amagesti pentru ce? Pentru nimic.

| GoldenZenith a răspuns:

E ceva iesit din comun, ca la handicapul ei, sa fac atat de multe lucruri. Bine, adevarul e ca au fost altii care au impresionat prin talent 100% si nu prin poveste, dar asta e partea a doua. Fetita aia joaca teatru, deseneaza, canta. serios acum. E ceva! Cu toate astea, nici eu nu prea sunt multumita de rezultat in proportie de 50%.

| syd a răspuns:

De ce te-ai uita la tv? si la un post romanesc.

| Gillian explică (pentru syd):

De proastă. straight face

| syd a răspuns (pentru Gillian):

Seems fair

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prinde cel mai bine la public?

Răspuns utilizator avertizat