| Gusticel a întrebat:

De ce sunt unii useri asa cringe?

36 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

La ce te referi?

| SilentRain a răspuns:

Lipsa de neuronii
Acuma depinde si cum definesti tu acel "cringe ", na fiecare are perspectiva lui

| SG1995 a răspuns:

Lipsa de p! zdă își spune cuvântul, sau de plă, ca să fim political corectly și să ne mai și adresăm ambelor sexe.

| Apokales a răspuns:

Imi plac bananele cu vin happy.
Mai are cineva senzatia ca vrea sa moara dupa replica asta?
Oww... asta inseamna cringe.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Nu ai încercat Snickers cu murături sa vezi cum e laughing))

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Du-te dracu' de scarbos! Trebuie sa incerci snickers-ul cu gogosari si cand esti racit ca sa se combine mai bine cu mucoasa nazala, toata lumea stie asta.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Mama ai chiar este scârbos rău laughing) gogoși cu mucus laughing)

Dacă îți spun ca am făcut ouă cu struguri si masline și am mâncata cu nepoți mei laughing) dar le-am dat lor primi sa mănânce ca erau mai mici laughing))

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu le-ai dat sa manance, i-ai maltratat, ma laughing.
Oricum, nu vad unde vede baiatul asta atata cringe. Mie mi se pare ca totul este normal pe aici.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Nu avea nimic doar nu mai vreau sa iasă singuri afară câteva zile eu le-am zis dacă vreți mâncați nu va oblig laughing)
Da totul este normla nu maltratata pe nimeni nu facem teste pe nimeni laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Omul a baut whiskey cu zahar pudra, adica las-o dracu, mai are sa manance spanac cu mustar si le-a intrecut pe toate

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Spanacul cu mustar este in regula, este in regula. Dar whisky cu zahar pudra? Si inca mai traieste dupa o astfel de blasfemie? Nu l-a traznit Cel-de-sus, nimic?

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Ți-am spus mi-a salvat viața Zahăr pudră ce nu este de înțeles de ce faci așa ca sa vadă lumea laughing)) (glumesc)

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ce vrei sa fac ma acum serios Martini era dulce da Jb era spirt ma ce era sa fac? Noroc cu Zahara pudră

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Am ras. Serios, am ras la faza asta.
Sa nu-l bei decat sa-l spurci.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Da serios omule ce era sa fac zi tu? Era spirt frate Martini era dulce ce era sa fac am loat câteva când din Jb dar nu mergea ceva lipsea nu era dulce Aia era și am loat Zahara pudra am pus am băut puți. Dar ma loat cu amețeala am vomitata și acolo ma trazit

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

N-ai cum asa ceva))) efectiv rad in fata telefonului cand imi amintesc. Onur si ale sale perle, cum ba sa bei tarie cu zahar pudra, ma doare ficatul de atata ras.

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Tu esti betiv sau gospodina? laughing Mai urma sa-l bagi la cuptor cu putin praf de copt.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Când o sa bei Jb cu zahăr pudra Mai vorbim sa vezi cum este îți dai plămâni afară sti cum se fac ochi nu mai respiri nimic am lăsată usa deschisă toată noapte nu aveam aer plus geamurile Este mortal fatal eram alcolist rescunos dar gata am pus capta oricum Sincer aveam praf de colț dar nu mi-a venit Ideia aia ma gândesc acum oară dacă fac un cozunac din Jb oară o sa fie bun de data asta pun Zahara pudra la finla nu-l pun direct așa

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Ma gândac oare dacă a-și bea Martini cu uranium oare ce gust Are

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Ai incercat Absint? happy

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ce este ăla?

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Este cel ce mi-a terminat cariera laughing.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Are Ceva dacă pun și Zahara pudra laughing)

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Zahar cubic, doar atat.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ăla e forța Zlatan Zahăr pudra laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Se da cuminte, dar nu e chiar asa. Ai lipsit cand ne povestea o data ca manca paine inmuiata in spirt, e betiv undercover, abia acum si-a scop capul fara sa-i mai fie teama.

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Unde naiba vezi tu betiv? Mi se pare ca-i o tentativa esuata de betiv. Cum sa faci asa ceva?

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Pâine înmuiată cu spirt laughing)) minte serios glumeața nu a-și face as altceva in viața mea laughing) era sa mor de la Zahara pudra cu Jb noroc ca am im seara Aia ninge Afară drimero sti ce făcusem laughing)) am băgase capul in zăpada eram roșu totul laughing) îmi dădeam cu zăpada pe fata abera respiram laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Cu zaharul? oamenii normali isi pui whiskey ori cu suc, ori cu gheata, iar asta cere borcanul cu zahar pudra sa-si puna in pahar, mai si bea cu cana.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Am băuse mult Martini nu era dulce ce era sa fac? Ce nu este de înțeles serios acum fără Glume am băut mult martini era dulce și când sa termina am băut câteva căni din in dar ara mi-a distruse gura abia dacă simțeam limba și era spirt am pus zahăr pudra am băut de câtva ori era bun dupa aia nu știu ce drescu sa întâmple era roșu totul nu mai aveam aer ochi roși fata roșu abia respiram am ieșit afara noroc in seara aia ningea capul direct in zăpada dădeam cu zăpada Pe fata și Aia e fost Atât tot nimic alecva

| Drimmero a răspuns (pentru UnDiavol):

N-o da la intors acum! Hai ca i-am facut toti 3 spamm fetei, oricum te-am prins cu minciuna, trebuia sa te inregistrez ca sa fiu convingator

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Stai așa puți drimero ce fata despre ce vorbești acolo? Vorbesc serios de tot

| Gusticel explică (pentru UnDiavol):

Despre mine

| ShaOfHatred a răspuns:

Cineva trebuie s-o facă și p-asta

| DarthNiger a răspuns:

Depinde ce inseamna cringe pentru tine.

| Gusticel explică:

Ce e ma spamu asta? stiu ca sunteti cringe, nu trebuie sa imi si dovediti