| mmeee79 a întrebat:

De ce taticii prefera mai mult fetitele decat baieteii?

Răspuns Câştigător
| KhloeAfterDark a răspuns:

Poate asta e legea firii

Eu seman cu tata, imi plac aceleasi mancaruri ca si el, stie ce sa imi cumpere, odata chiar mi-a luat o revista ce o aveam deja. Ce sa mai, Fata lui Tata

Fratemeu, clona lui mama. Are probleme cu tenul (si mama a avut in adolescenta, acum are fratemeu), au aceleasi gusturi si sunt la fel de linistiti.

Mama se uita la TV cu fratemeu si eu fac box cu tata laughing chiar fac asta. i-am dat un pumn in mana de mi-a trosnit mana, deci se stie cine castiga partida...

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu este adevărat. Părinţii îşi iubesc copii la fel, indiferent de sexul lor. În general se spune că fetele sunt mai apropiate de tată şi băieţii de mamă, dar depinde de la caz la caz. Nu e un adevăr universal şi nimeni nu preferă pe nimeni. Baftă!

| Libelle a răspuns:

Bizar... dar am iesit fata din pacate
Desi mi-ar fi placut ori sa am un frate cu cativa ani mai mare ori sa fiu eu insami baiat
Fetele cica sunt mai cuminti. Dar e o idee prosteasca. Daca e sa ai un copil cuminte si linistiti poate fi si baiat
Cel putin asta mi-a zis mie tata cand l-am intrebat

| clauss a răspuns:

Si eu unul prefer fetele, habar n-am dc

| Mihai7best a răspuns:

Tata isi dorea baiat si mama la fel... si uite ca is baiat laughing deci ai o conceptie proasta despre copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece fetele sunt mai educate si mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se site nici cum de mamicile prefera baietii baietii se stiu pe ei sh isi dau seama ca daca are un baietel stie cum e, dar daca are o fetita e cu totul altceva si eu am 12 ani si tatal meu mai mult sta cu sora mea iar mama mea sta mai mult timp cu mine big grin