| Axys a întrebat:

De ce temperatura procesorului ajunge la 62 de grade si mai mult...
urca temperatura dar mai si scade.
sa fie de vina procesorul sau pasta sad
v-as ruga sa imi recomandati cea mai bun pasta termo conductoare..in care sami raceasca bine procesorul

Răspuns Câştigător
| ganducigas a răspuns:

Poi adeziv termoconductor arctic silver in jur de 30-40 roni

1 răspuns:
| Axys explică:

Am uitat sa zic ca am pus pasta de luna trecuta la sfarsitul luni a un fel de pasta termo conductoare be baza de silicon. sadalba ca un fel de crema..nustiu ce sa zic ca de dat bine dau pe prcesor... si numai cat deschid un sau doua pagini pe net ajunge la 66 grade
uraca ce fac va rog ajutati-ma
cu un mic sfat