| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

De ce toată lumea când pune o întrebare spune dau fundă?

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Fiindcă o grămadă de persoane sunt interesate de-o stupidă de fundă și vor fi mai motivați să răspundă la întrebarea respectivă, știind că persoana care a postat-o va oferi fundă.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ca sa atraga mustele.

| CPAElites a răspuns:

Sa mire prostii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa nu generalizam. laughing Pentru ca-s multi care cersesc aceasta minunata funda, iar precizand ca dau funda spera sa atraga cat mai multe raspunsuri.

Funda? E ca si cum mi-ai da un os, as stii ca am facut ceva binebatting eyelashes puppy dog eyes * Glumesc laughing *

| Maria_Codrina_1990 a răspuns:

Probabil va ramane un mister.