| anonim_4396 a întrebat:

De ce toata lumea intreaba cu ce sa se imbrace in prima zi de scoala? Eu stiu deja cu ce ma imbrac: un trening albastru de adidas, o geanta albastra tot adidas, adidasi puma negri, un tricou rosu nike.

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Te cam lauzi, nu crezi?

| Damii a răspuns:

Te imbraci fain...Eu ma imbrac cu blugi, bluza alba si pantofi, ca asa ne-a cerut dirigintele...ce sa-i faci?

| geoiulia a răspuns:

Chiar trebuia sa specifici toate marcile?! Probabil ca intreaba pentru a nu se simti ei ciudat in ce se vor imbraca, sau pentru curiozatatea lor, in prima zi de scoala trebuie sa faci o impresie buna.Prima impresie este cea care conteaza. Sper ca te-am lamurit.

| Roxy_9585 a răspuns:

Tu mergi in trening in prima zi de scoala?