| NonZarek a întrebat:

De ce toată lumea spune ca bmwurile sunt tigai? Având în vedere ca sunt chiar mașini bune.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

De obicei, cei ce folosesc termenul de tigai, se refera la Bmw-urile alea care-s cele mai ieftine de pe piata.
Alea pe care le cumpara pustanii cu cateva sute, 1000e, dar dupa se dau mari ca "am bemveu"

| goguPatent a răspuns:

Nu zice nimeni ca toate bmwuri sunt tigai.
Sunt tigai alea care au 20 ani si curg tabelel de pe ele dar propritarii se dau mari ca au BMW. Alea da sunt tigai... si sunt multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toată lumea? Nu cred.

Sunt mașini bune pentru cursă lungă și pentru iubitorii de viteză... Nu le-aș recomanda pentru cei ce conduc mai mult prin oraș.