| LordBolton a întrebat:

De ce tot toleram extremistii unguri care vor autonomie? Adica ei scuipa jandarmii, bat romanii pentru ca nu stiu ungara, ard tricolore si exemplele pot continua...

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu unu' cred ca ar trebui sa se traga in ei cand fac chestii d-astea.Ce frate? Daca esti maghiar si esti in Romania crezi ca poti sa ridic steagu' tau si sa ceri autonomie? Sa-si vada dracu' de treaba lor sa sa se mute-n *** masii in Ungaria.

| sublime89 a răspuns:

Extremistii n-ar trebui tolerati indiferent de nationalitatea lor.

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Cand calare, cand pe jos. Toleram extremistii? sau ne e frica de ce se intampla daca nu ii toleram? Eu unul as fi in stare sa plesnesc un extremist peste bot. Ba nu. Doi. Dar intotdeauna ungurii "simpli" le vor lua apararea extremistilor unguri. Si atunci prefer sa tac pentru ca in judetele cu probleme e greu sa aduni mai multi romani decat unguri. Acum vreo sase luni, am plesnit un ungur intr-o benzinarie in Sfantu Gheorghe pentru ca mi-a spus ca in Sfantu se vorbeste DOAR maghiara. Rezultatul: "prietenul" cu care eram a disparut si eu singur in mijlocul strazii cu trei unguri. Nu m-au batut, dar nici eu pe ei. Concluzia? Nu ai cu cine.