| anonim_4396 a întrebat:

De ce toti disperatii dupa like-uri isi fac fanpage pentru nu stiu ce vedeta, doar ca sa faca urmaritori pe cont si dupa ce fac urmaritori transforma fanpage-ul in cont personal? Vomit.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vor sa stranga mai multi urmaritori intr-o perioada foarte scurta de timp si sunt constienti ca nu ii pot face cu acel continu pe care vor ei de fapt sa il puna.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ti-ai raspuns singur.
"Doar ca sa faca urmaritori pe cont".
Majoritatea lesinatilor care traiesc mai mult pe Instagram decat in realitate, viseaza sa ajunga atat de "celebri", incat sa primeasca 10 lei pentru promovarea unor produse. Atat ii duce mintea, ala e telul lor in viata. Sa aiba bani de tigari.

| Andrei200202 a răspuns:

Sunt persoane care ai nevoie de mai multa atenția.
Vor sa fie influenceri laughing)