| GigelFaraNumar a întrebat:

De ce toti romanii asculta manele? Si mai ales de dragoste?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cine mai asculta manele? poate pe la sate, sau astia care au 10 clase

| 8imal a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Daca esti din oras nu esti de o inteligenta prea mare si te asigur ca acum stau la sat si am 10 clase ce in perioada cand le-am facut eu echivalau cu vreo 25 de ale tale! cauta sa te referi pe viitor strict la tine! Eu nu suport tiganii manelistii si pirateria! ok?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru 8imal):

Nu lua ce am zis cuvant cu cuvant. m-am referit la oamenii fara prea multa cultura, care normal ca se regasesc perfect in versurile manelistirlor, care canta despre banii mei, femeia mea, averea mea.

| 8imal a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Pai scrie idioti retarzi sau alte alea ca doar afirmi ca ai scoala nu?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Numai astea care sunt dezamagiti si sufera asculta manele

| Jony123 a răspuns:

Astia care spuneti ca nu ascultati. Poate voi nu ascultati dar sigur ati obs si voi ca sunt o gramada care asculta din ce in ce mai mult, cica la caterinca dar si pe tel si pe pc au manele la greu.
In pl mea, sunt in clasa a 11a, la liceul pe pozitia a doua in oras (si sunt destule licee in oras) si cred ca 88% din elevi asculta manele, au iphonuri (nu replici) si au manele pe ele, ce sa mai zici straight face
Sunt niste labari, oameni de calitate joasa.

| Striker14 a răspuns:

Unii asculta la petreceri, in excursii, eu pe acolo ascult si am medie mare la scoala (9, 63-9, 66 anuala in clasa a saptea), nu ma poti considera analfabet.
Pana la urma la o petrecere in grup nu merge numai rap si tranquila, mai merge si un misca misca din buric sau altele (nu stiu prea multelaughing ).

Dar fiecare asculta ce vrea.

| igrek a răspuns:

Asculta si vei stii.

| SilentStriker a răspuns:

Pentru ca Romania e o tara de rahat, cu oameni inculti care nu stiu ce e aia muzica!:*

| AlexandraRock15 a răspuns:

Ce ai ma? straight face eu una nu ascult straight face doar aia cu 8 clase, si analfabetii straight face